KLIDNÉ A POHODLNÉ
UBYTOVÁNÍ V SAMÉM SRDCI PRAHY

Apartments Embassy

Apartments Embassy **** jsou součástí sítě LH Hotels & Resorts (www.lhhotels.cz) a sídlí v barokní historické budově Hartigovského paláce, který je součástí kampusu Akademie múzických umění. Na místě dnešního paláce stávaly v minulosti dva gotické domy, které byly spojeny v roce 1645. Ulička vedoucí mezi nimi je dnes průchodem spojujícím Malostranské náměstí s ulicí Tržiště, kde se nachází vstup do apartmánového hotelu. Stavbu samotného paláce započal v roce 1720 Rudolf hrabě Kinský, ale dokončil ji až František Maxmilián Kaňka pro Antonii hraběnku Černínovou. V roce 1735 palác získal Ludvík hrabě Hartig, jehož rod budovu držel až do roku 1827.

Apartmánový hotel je umístěn v klidné ulici pod Pražským hradem, v historickém centru malebné Malé strany v sousedství Velvyslanectví USA a ambasád řady dalších zemí, čímž je zaručena nadstandartní bezpečnost místa. Výhodná lokace hostům nabízí ty největší památkové skvosty Prahy v docházkové vzdálenosti – 5 min. chůze od Apartments Embassy **** se nachází Kostel Panny Vítězné (Pražské Jezulátko), 10 min. chůze se nachází Pražský hrad s gotickým klenotem katedrálou sv. Víta, Strahovský klášter či Karlův most přes řeku Vltavu a do 15 min. chůze se nachází Staroměstské náměstí s Pražským orlojem a Josefov – Židovská čtvrť.

Pro přístup do centra mohou hosté využít také veřejnou dopravu. Ze zastávky Malostranské náměstí, která se nachází 3 minuty chůze od apartmánového hotelu, jezdí pravidelně tramvaje buď směrem k Národnímu divadlu, nebo na zastávku Staroměstská. Jednu zastávku od Malostranského náměstí se pak nachází stanice metra Malostranská. Na mezinárodní letiště Václava Havla je to 20 min. jízdy automobilem. Parkování automobilu je možné za poplatek na veřejných parkovištích.

Apartments Embassy **** disponuje 18 dvoulůžkovými moderně vybavenými pokoji. Každý z nich je vybaven satelitní televizí, IP telefonem, pracovním stolem, konferenčním stolkem a židlemi, lednicí - minibarem, kávovarem – set kávových kapslí zdarma, koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a bezplatnými toaletními potřebami, šatní skříní a trezorem. Některé pokoje nabízejí úchvatný výhled na Pražský hrad, jiné pak na Velvyslanectví USA. Na každém patře se navíc nachází společná kompletně vybavená kuchyňka. Samozřejmostí jsou také základní služby, jako je WiFi internetové připojení zdarma, praní prádla, možnost úschovy zavazadel a poskytnutí základních turistických informací v češtině nebo angličtině na společné recepci v rámci **** LH Vintage Design Hotel SAX, Jánský vršek 328/3 – cca 2 min. chůze od. Apartments Embassy. Hosté mohou v rámci LH Vintage Design Hotelu SAX rovněž využít nabídky bufetové snídaně případně mohou využít nabídky snídaňového sortimentu v kavárně Hudební a taneční fakulty Akademie múzických umění, která sídlí v prostorách nádvoří Lichtenštějnského paláce.

Apartmánový hotel je plně nekuřácký.

Lokace

Tržiště 259, 118 00 Malá Strana